Kompresory Nuair

NUAIRVýrobní závod

 

 

 

 NU AIR je největším světovým výrobcem pístových kompresorů a zaujímá vedoucí místo v tomto tržním segmentu již po několik desetiletí. Skupina NU AIR zahrnuje několik samostatných výrobních řad kompresorů. Díky tomuto jsou kompresory NU AIR schopny plnit potřeby širokého spektra zákazníků od hobby nasazení až po plně profesionální podmínky.

NU AIR představuje dynamickou společnost, která díky své technologické inovaci, kvalitě, kreativnímu myšlení, flexibilnímu výrobnímu postupu a špičkovému servisu dokáže plně vyhovět potřebám každého zákazníka. Know-how, kvalita, flexibilita a kreativita výrobního procesu, integrované marketingové aktivity a zákaznický servis "šitý na míru", to jsou základní body, které vytváří vysoce kvalifikovaný manažerský tým. S porozuměním potřeby zákazníka a trhu, s důrazem na řízení a distribuci našich výrobků. Vedle pístových kompresorů zahrnuje sortiment společnosti NU AIR také například kompresory šroubové, kompresory s extra odhlučněním, kompresory pro nasazení v náročných podmínkách a další specifické modely.

NU AIR v číslech

8500 denní produkce pístových kompresorů

7500 roční produkce šroubových kompresorů

120 exportních zemí

10 výrobních závodů

5 produkčních řad

NU AIR rozšiřuje svoji produkci i díky novým akvizicím v posledním období. V náhledu je možno sledovat široké zastoupení značek, které reprezentují zavedená jména na světovém trhu, a které jsou nyní součástí tohoto holdigu.
NU AIR se tak představuje jako výrobce pístových kompresorů v rozmezí výkonů 1,1 až 18 kW a průmyslových zejména šroubových kompresorů v rozsahu 2,2 až 75 kW. Zároveň je výrobce a dodavatel širokého příslušenství pro tlakový vzduch.

NUAIR je vyspělá a rozsáhlá řada kvalitních výrobků pro nejnáročnější řemeslníky a pro profesionální a průmyslové nasazení.