Šroubové kompresory FirstAir

Firma T-servis kompresory s.r.o. je také nově prodejcem šroubových kompresorů FirstAir.

Společnost Air Team FirstAir Compressors ze skupiny Fusheng Industrial vyvinula ve spolupráci se společností Shanghai Essence Compressors řadu dvoupolohových šroubových kompresorů a kompresorů s frekvenčním měničem ve výkonech od 3 do 250 kW a výstupním tlakem až 13 barů. Dále navrhla, vyvinula a vyrobila řadu šroubových bloků o parametrech přesahujících průměrné hodnoty na trhu, které ve spojení s kvalitními a účinnými hlavními součástmi kompresoru, jako jsou např. termostatické ventily, sací regulátory a odlučovače oleje, zajišťují vysokou spolehlivost a dlouhou životnost výrobku. Díky vysoké účinnosti nového šroubového bloku, spojeného s elektromotory úsporné energetické třídy IE3, lze dosáhnout vysoké technologické úrovně z hlediska výkonu a efektivity. Tým společnosti se dále zaměřuje na trvalé dosahování cílů, týkajících se ochrany životního prostředí a úspor energie.

CENTRÁLNÍ STLAČENÝ VZDUCH

Řada FAS PREMIUM ECO a PREMIUM označuje vzduchem chlazené tiché jednostupňové rotační šroubové kompresory o výkonu 3 až 250 kW, připravené k použití, vybavené veškerými součástmi potřebnými k bezpečnému použití, pracující nezávisle a poháněné elektromotorem třídy IE3 případně s frekvenčním měniček. Řady FAS PREMIUM ECO a PREMIUM představují nejlepší technologii šroubových kompresorů s olejovým vstřikováním. Všechny naše vzduchové kompresory jsou výsledkem úsilí věnovaného ochraně životního prostředí a použité součásti mají nízký ekologický dopad.

Řada ECO PREMIUM se dodává včetně následujících součástí:

⊲ Zásobník vzduchu ⊲ Kondenzační sušičky ⊲ Předřazená a následná filtrace ⊲ Společný odvod kondenzátu ⊲ Odlučovač oleje a vody  

Více informací o kompresorech najdete v našem e-shopu pod záložkou - Kompresory - Šroubové kompresory.